Умови співпраці

S&P JOB підтримує роботодавців у всіх областях управління людськими ресурсами. Наші консультанти мають знання сучасних HR-інструментів і можливість їх практичного застосування в багатьох галузях промисловості.

Працюючи з кваліфікованими фахівцями, які об’єктивно дивляться на існуючі процеси у замовника ми можемо запропонувати ефективні рішення в області управління людськими ресурсами.

Наша пропозиція включає в себе, між іншим:

 •  Підбір та відбір співробітників,

Залежно від пропонованої посади, вибираємо найбільш ефективний метод знаходження правильного кандидата. Після вибору поданих заяв та інтерв’ю, проведених рекрутами з великим досвідом, пропонуємо клієнту кандидатів, які відповідають їхнім очікуванням.

 • Огляд та оцінка кандидатів (Центр оцінки),

Метод оцінки знань і навичок кандидата, встановленого за допомогою спостереження за потенційним співробітником при виконанні завдання, аналогічному тому, яке виконується на робочому місці.

 • Служба тимчасової роботи,

Це гнучке рішення для зайнятості в секторах з високою сезонністю або великими коливаннями. Агентство в рамках послуги приймає як по набору персоналу так і допоміжний персонал – з заробітною платою для тимчасових працівників.

 • Сервіс Try & Hire – перевірка працівника перед прийомом його на постійну роботу,

Наймаючи працівника, роботодавець бере на себе ризик невдоволення якістю роботи, яку він робить. Як частина Try & Hire прийнятий на роботу працівник в перші місяці роботи працює за договором тимчасової роботи. У разі позитивної оцінки роботодавця, він дає йому роботу в своїй структурі. Цей метод найбільш часто використовується для спеціалізованих позицій.

 • Консалтинг в області управління людськими ресурсами та ринком праці,

Після розгляду представленої Замовником ситуації,  ми вказуємо на можливості застосування найбільш відповідних інструментів управління персоналом (підбір, гнучкий підхід по прийнятті на роботу, плани адаптивної роботи, оцінки працівника, розвиток кар’єри і т.д.).

 • Використання сучасних інструментів HR,

Практичне застосування HR-інструментів, призначених для клієнта (опис посадових обов’язків, план розвитку, управління талантами, будівництво кар’єрного зростання і т.д.).

 • Міжнародний набір на роботу,

Послуги з підбору кандидатів для іноземних, довірених партнерів, а також набору іноземців для роботодавців з Польщі.

 • Працевлаштування людей з обмеженими можливостями,

Працевлаштування людей з обмеженими можливостями пов’язано зі скороченням витрат на оплату праці роботодавця. Ми допомагаємо знайти такого співробітника.

 • Обслуговування додаткових робіт,

Підтримка клієнтів під час короткочасного збільшення попиту на додатковий персонал.

 •  Підтримка подій,

Забезпечення належного персоналу співробітників під час рекламної, інформаційної кампанії та інших подій.

 •  Розміщення оголошень,

Послуга орієнтована на всіх роботодавців, які хочуть здобути через наш сайт якнайбільше кандидатів, які відповідають їхнім очікуванням.